Tu jesteś: Pomysły dla domu i mieszkania | home-in.pl  »  Wyposażenie  »  Porcelana Green Gate - duńskie filiżanki, dzbanki, kubki i talerze

Porcelana Green Gate - duńskie filiżanki, dzbanki, kubki i talerze

Porcelana Green Gate - duńskie filiżanki, dzbanki, kubki i talerze

Duńska porcelana marki Green Gate słynie z najwyższej jakości i oryginalności. Obecność takiej zastawy z pewnością ożywi każdą kuchnię. Sprosta także wymaganiom miłośników minimalistycznej estetyki.

Jakie produkty znajdziemy pod szyldem tej marki?

Green Gate oferuje pełen zestaw zastawy stołowej i nie tylko. W ofercie tej firmy znajdziemy między innymi dzbanki, dzbanuszki, filiżanki, kubki wysokie i niskie, miseczki, szklanki, talerze, a nawet kieliszki na jajka. Znajdziemy tutaj zarówno klasyczne barwione szkło, jak i bogato zdobione wyroby z najlepszej duńskiej porcelany. Jeżeli trzeba by było nazwać wyroby tej marki jednym przymiotnikiem, to na myśl przychodzi tylko określenie: urocze. W wyrobach Green Gate zakochają się wszystkie osoby, które gustują w subtelnych, bardzo dziewczęcych i przytulnych wzorach. Markę cechuje też bogactwo i niejednolitość fasonów, nieodbiegających jednak od siebie stylem. Z jednej strony znajdziemy więc kolekcję FLORA WHITE , cechującą się niezwykle delikatnymi, ale barwnymi czerwonymi kwiatami na białym tle, a z drugiej – kolekcję ALICE, której motyw ograniczył się do eleganckich, nieco powściągliwych żłobień i pastelowych kolorów: pudrowych różów, błękitów, odcieni miętowych, ale też bardziej ożywionych czerwieni i granatów.

 

Bogaty wybór i różnorodność

Każdy miłośnik doskonałej jakości porcelany znajdzie coś dla siebie. Oprócz wcześniej wspomnianych kolekcji FLORA WHITE i ALICE, Green Gate stawia na oryginalne faktury na przykład w postaci kwiatków, jak te na kubkach ceramicznych KALLIA . Natomiast fani stonowanego, surowego i minimalistycznego stylu powinni docenić kolekcję SALLY BLACK i DOT BLACK, w której oferowana zastawa to po prostu kolor biały i czarne wstawki: paski i kropki. Cechą wspólną dla obu kolekcji jest złote wykończenie każdego naczynia. Skromne, a zarazem wyszukane – dopasują się do każdej kuchni w stylu skandynawskim, który cechuje właśnie minimalizm, biel i prostota.

Łatwo można zauważyć, że w produktach marki dominują delikatne kwiaty, ale każda kwiatowa kolekcja jest inna, przez co można ją śmiało łączyć, dobierać w spójne tematycznie elementy (aby nie ograniczać się do jednego wariantu).

Marka Green Gate wyznaje zasadę: zwolnić czas. Doskonale oddaje to każda nowa kolekcja, która zachwyca tak bardzo, że rzeczywiście chce się celebrować chwile spędzane z bliskimi. Produkty Green Gate docenia wielu pasjonatów najwyższej klasy ręcznie robionych naczyń, w których każdy detal jest dopieszczony po samą krawędź. Nic dziwnego, że marka zyskała tak dużą sympatię. Wybór jest duży, a możliwości dopasowania idealnej zastawy stołowej – nieograniczone.