Tu jesteś: Pomysły dla domu i mieszkania | home-in.pl  »  Wyposażenie  »  Katie Alice - niezwykła porcelana prosto z Anglii

Katie Alice - niezwykła porcelana prosto z Anglii

Katie Alice - niezwykła porcelana prosto z Anglii

Katie Alice jest angielską projektantką porcelany i ceramiki. Swoim nazwiskiem sygnuje niezwykle urocze produkty. Kolorowe filiżanki z motywem folklorystycznym i dzbanki na herbatę zdobione subtelnymi różyczkami to tylko niektóre spośród prześlicznych dzieł utalentowanej Brytyjki.

Historia marki

Katie Alice jest samoukiem. Zanim zdecydowała się na otworzenie własnego biznesu, hobbystycznie zajmowała się projektowaniem zastawy stołowej. Jej pracami zainteresowała się firma z Northamptonshire, Creative Tops. Przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą sprzętu kuchennego poprosiło designerkę o pomoc w stworzeniu zupełnie nowej linii produktów. Owocna współpraca skłoniła młodą artystkę do wykreowania unikatowej marki. Od 2010 roku Katie Alice rozwija się i rośnie w siłę. Właścicielka firmy podkreśla, że sukces marki zawdzięcza wartościom, na jakich opierają się wszystkie zasady funkcjonowania jej niewielkiego przedsiębiorstwa.

 

Interes kwitnie

Brytyjska projektantka podkreśla, że inspiruje ją zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość. Jako miłośniczka stylu vintage pragnie upamiętniać w swoich dziełach rozmaite historie, wspomnienia i wpływy. Subtelna porcelana Katie Alice pełna jest romantycznych, kwitnących kwiatów, przywodzących na myśl bujne, angielskie ogrody. Większość produktów utrzymano w pastelowej kolorystyce, wyróżnia je także niepowtarzalny urok. Designerka uwspółcześnia klasyczne wzornictwo w niezwykle pomysłowy i nowatorski sposób, dlatego jej wyjątkowa marka zyskała miłośników również poza granicami jej rodzinnego kraju.

 

Rozwój, uczynność i podbijanie międzynarodowego rynku

Twórcy marki starają się dotrzeć do klientów na całym świecie. Porcelana Katie Alice jest łatwo dostępna między innymi w polskich sklepach internatowych. Ceny produktów nie wydają się zbyt wygórowane, a ich doskonała jakość i delikatne piękno potrafią oczarować nawet najbardziej wymagających nabywców. Angielska firma stale zaznacza swój szacunek wobec konsumentów i dystrybutorów, zapewniając profesjonalną i zindywidualizowaną obsługę.

 

Pasja i dobra zabawa

Katie Alice to marka ufundowana na pasji i zaangażowaniu jej założycielki. Projektantka czerpie radość z tworzenia wyjątkowych przedmiotów, o czym informuje na swoim blogu i oficjalnej stronie internetowej. Wszystkie osoby zaangażowane w funkcjonowanie firmy łączą pracę ze swoim hobby, dzieląc się pozytywną energią ze wszystkimi miłośnikami stylu retro.

 

Bogata oferta

Wśród produktów Katie Alice znajdziemy nie tylko porcelanowe filiżanki, talerzyki, miski i dzbanki. Firma tworzy i dystrybuuje również unikatowe sztućce, serwetki, obrusy, ramki na zdjęcia i wiele innych elementów dekoracyjnych. Każdy przedmiot pochodzący z bardzo szerokiej oferty zachwyca starannym wykonaniem i kobiecym, subtelnym wzornictwem.

Pięknie zdobiona porcelana Katie Alice potrafi nadać nowoczesnym wnętrzom niepowtarzalny klimat minionej epoki. Oryginalna zastawa stołowa sprowadzana prosto z Anglii podkreśli fascynację urokliwym designem retro. Może też stać się wyrazem tęsknoty za stylem życia, który należy już do przeszłości.

Porcelanę marki Katie Alice znajdziesz na: https://homeandpassion.pl/marki/katie-alice.