Tu jesteś: Pomysły dla domu i mieszkania | home-in.pl  »  Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Pomysły i inspiracje dla każdego wnętrza – sypialni, pokoju gościnnego, kuchni, łazienki, przedpokojów.

Jak wybrać odpowiedni stolik RTV do salonu?

Jak wybrać odpowiedni stolik RTV do salonu?
W dzisiejszych czasach życie rodzinne skupia się nie tylko wokół stołu jadalnego, ale też w tej części domu, w której ustawiamy sprzęt audiowizualny. To na szafkach RTV znajduje miejsce telewizor lub monitor, na którym oglądamy seriale i filmy oraz gramy w gry wideo.

Jakie wybrać farby do ścian?

Jakie wybrać farby do ścian?
Malowanie ścian w pomieszczeniach wymaga odpowiedniego przygotowania, również w kwestii doboru farb. Najtrudniejszy wydaje się wybór koloru, którym zostaną pokryte ściany urządzanego przez nas wnętrza, jednak bardzo istotna jest również jakość produktu wykorzystanego do malowania.

Jak ciekawie zaaranżować ściany w kuchni?

Jak ciekawie zaaranżować ściany w kuchni?
Kuchnia to nie tylko pomieszczenie gospodarcze, ale również miejsce, w którym domownicy spędzają dużo czasu w ciągu dnia. Jej wystrój powinien być więc praktyczny i gustowny – dobrym rozwiązaniem będą ozdoby ścienne, które nie zajmują wiele przestrzeni. Zobacz, jak wygląda aranżacja ścian od kuchni!

Jak umeblować sypialnię?

Jak umeblować sypialnię?
Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To w niej śpimy i odpoczywamy po męczącym dniu. Jak ją umeblować, aby nie tylko dobrze się prezentowała, ale i była urządzona praktycznie?

Dekoracje okienne - jak wybierać i łączyć tkaniny?

Dekoracje okienne - jak wybierać i łączyć tkaniny?
Rolety czy zasłony? Wcale nie musisz dokonywać drastycznego wyboru, by połączyć w swoim domu praktyczną funkcję rolet z dekoracyjną funkcją zasłon okiennych. Możesz wybrać jedno lub drugie albo jedno z drugim i stworzyć dekorację okienną, która będzie zachwycała!