Tu jesteś: Pomysły dla domu i mieszkania | home-in.pl  »  Aranżacja wnętrz  »  Łóżka typu domek - nowy trend wyposażenia wnętrz dla najmłodszych

Łóżka typu domek - nowy trend wyposażenia wnętrz dla najmłodszych

Łóżka typu domek - nowy trend wyposażenia wnętrz dla najmłodszych

Urządzasz pokój dla dziecka i poszukujesz ciekawych rozwiązań? Mamy dla Ciebie designerską propozycję: łóżko – domek, które zachwyci Twojego malucha i zapewni mu zdrowy, spokojny sen!

Każde dziecko traktuje swój pokój jako magiczne królestwo – miejsce niezapomnianych przygód i wspaniałej zabawy. Jeśli urządzając pokój dla swojej pociechy, chcesz jeszcze bardziej podkreślić oryginalny charakter wnętrza, zamiast zwykłego łóżka wybierz model o bajecznej formie, wykonany z naturalnych materiałów i gwarantujący optymalną wygodę.

 

Łóżko domek – czym się wyróżnia?

To model o prostej, ale oryginalnej i estetycznej konstrukcji, zbudowany z naturalnego drewna sosnowego. Powierzchnia desek jest dokładnie szlifowana i polerowana, co zapewnia stuprocentową gładkość. Drewno nie jest dodatkowo zabezpieczane żadnymi środkami chemicznymi, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne dla dziecka. Trwałe wkrętowe łączenia zapewniają zarówno wysoką stabilność, jak i łatwość montażu. Łóżko dostępne jest aż w 14 rozmiarach, co pozwala bez trudu dopasować je do wieku dziecka. Dodatkowo do wyboru materace o wymiarach: 60x120cm, 70x140cm, 70x160cm, 80x160cm oraz 80x180cm, 80x190cm, 80x200cm, 90x160cm, 90x180cm, 90x190cm oraz 90x200.

 

Jak wykorzystać łóżko domek w aranżacji pokoju?

Dzięki prostej, uniwersalnej formie łóżko dziecięce w kształcie domku umożliwia wiele możliwości zagospodarowania przestrzeni. Na „dachu” domku możemy umieścić kolorowe lampki typu cotton balls, papierowe lub drewniane ozdoby czy wiszące zabawki. Dziewczynki z pewnością będą zachwycone rozwieszonym na górze i spływającym na materac baldachimem, który pomoże zaaranżować sypialnię małej księżniczki. Chłopcy z kolei chętnie urządzą w łóżku swoją „bazę”, rozwieszając na górze koc lub dużą płachtę materiału. Aby jeszcze bardziej zabezpieczyć przestrzeń wokół dziecka podczas snu, możemy ustawić z boku, pod ścianą dodatkowy kolorowy materac, przylegający do belek łóżka.

 

Dlaczego warto wybrać ten model?

Łóżko typu domek to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które zachwyci dzieci i rodziców: nasze pociechy będą miały swoje wymarzone królestwo i bajkowe miejsce do spania, zaś my sami zyskamy pewność ich bezpieczeństwa dzięki oparciu mebla na naturalnych materiałach i bezpiecznych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Ten model łóżka pozwala w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń pokoju i może być wykorzystany jako dodatkowe miejsce na wieszanie ozdób, małych przedmiotów, a nawet ubrań! Niewątpliwą zaletą jest również łatwość montażu (mogą nam w nim pomóc same dzieci) oraz wieloletnia gwarancja, potwierdzająca wysoką jakość produktu.